| Silvia a întrebat:

Ma tot chinui de vreo juma` de ora sa imi fac cont pe youtube si nu merge.Totul e bine pana ajung la ultima parte in care trebuie sa selectez tara si sa imi introduc numarul de telefon [oare de ce se trece asta?!].Ok...introduc numarul si tot nu merge, zice ca nu e valid sau ceva de genu`... Ce are? Cum sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Anonim_5535 a răspuns:

Cand scrii numarul trebuie sa scrii asa 0040 apoi urmat de numarul de mobil care este de exemplu (0 nu mai trebuie, l-ai scris mai sus "0040")749******
Daca nu pricepi trimite-mi un mesaj!
Pa-Pa

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Exact asa pateam si eu laughing
Si m-am dus frumos la varmiu si nu stiu ce a facut el si a mers straight face
Roaga pe cineva sa te ajute kiss

| Pisiii :x a răspuns:

Asta am patit si eu laughing a durat o gramada pana cand am cerut ajutorul la o prietenawinking
parca asa am scris eu thinking+47...

| Larette a răspuns:

In primul rand nu ai zis ce nu e valid.
Uite un tutorial despre cum sa iti faci cont:
http://www.youtube.com/watch?v=XaB-sLs7Q7A

| loredana2012 a răspuns:

1.Iti faci cont pe gmail. 2. Te duci pe youtube, la create account, iti alegi un username, completezi ce trebuie si dai accept. 3. Dai click pe Yes. Add YouTube to my Google Account. 4.Completezi acolo adresa de gmail si parola.Si gata, nu-ti mai trebuie nr de telefon

| diana2235 a răspuns:

Problema e google accountul.
Sigur ai alt cont, sters sau cum o fi dar ma rog.Eu am incercat al 3 lea id si mi a merslaughing