| Toddo9002082011 a întrebat:

Mah iubesc o fata si eu nu stiu daca ea ma Iubeste la fel ca si cum o iubesc eu :X O cunosc din data de 25.05.2011 :X si data postari este 29.05.2011
oare am facut bine ca la prima intalnire nu i-am luat nimic si la urmatoarele 2 i-am luat de fiecare data cate un trandafir!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca esti indragostit lulea.Dar inca nu poti vorbi de iubire.Nici nu ai avut timp sa o cunosti.Ai procedat bine cu florile.