| anonim_4396 a întrebat:

Mai ajutati-ma putin va rogbig grin.Cum pot face ca atunci cand deschid calculatorul sa nu mi se mai deschida yahoo messenger? Problema e ca eu nu sunt acasa pana dupa-amiaza si tata dimineata vrea sa stea la calculator si il enerveaza messulhee hee.Deci...cum sa nu se mai deschida cand deschid pc`ul?big grin Multumesc anticipat.happy

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Debifezi '' Sign in automatically'' ca sa nu-ti mai intre messenger-ul automat. Si, ca sa nu ai emotii, ca sa nu-ti gaseasca taticul yahoo-ul undeva prin calculator, debifezi si '' remember my Id and password'' ca sa nu poata sub niciun fel sa intre in lista ta.

4 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Sper sa fie ce cred eu. Atunci cand te deloghezi, iti apar toate cele 3 optiuni bifate ( invisible, etc)? Daca da, dezbifeaza-le, si de fiecare cand vrei sa intrii pe mess, introdu-ti din nou id-ul.

| liviu00 a răspuns:

Start-> Run -> tastezi msconfig-> dai enter -> alegi tab-ul startup -> debifezi yahoo -> dai ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt sigura, dar cred ca ai bifat,, sing in automaticatlly''...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu bifezi nici o optiune la mess