| Bibuşca a întrebat:

Buna dimineata! As avea si eu o problema cu Yahoo-ul Messenger 10.
Cand il deschid e totul bun dar la numele meu de mess am puse niste inimioare dar acelea nu se vad, se vad decat niste patratele in locul lor.
Ce sa fac? Ce s-a intamplat? E o defectiune la Messul meu[nu este pentru ca am dezistalat mess11 si l-am pus pe 10 si tot asa este'] sau simplu este o problema de la ei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei la nimeni nu prea merg inimiorele alea, eu le-am pus la status si nu mergeau. Nu iti baga 1 am facut si eu o mare prostie, aveam 10 si mi-am bagat 11 si apoi numai mergea si acum am 10, si e mult mai bine.

1 răspuns:
| sftb a răspuns:

S-ar putea dar totusi iti rocomand sa iti bagi mess 11 ca e tot asa nu este nici o diferenta e mai bine