| SimpleSergio a întrebat:

Mai, ce se intampla? Mi-a disparut o intrebare.pe care am postat-o vineri inainte sa plec. iar astazi urma sa citesc raspunsurile happy...in timp ce stergeam email-urile cu "x a raspuns la intrebarea ta" constat ca nu mai am intrebarea straight face...si au disparut si unii useri de pe site? care e problema?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu de gaurile negre, ai auzit? Da? OK.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Chestile alea pe care le trage partidul lui Voiculescu se cheama acceleratoare? Io stiam ca le zice altfel...ma rog.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Erata: Chestiile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Probabil nu respectă politica site-ului o dată cu chat-ul.
Te poţi adresa Ralucăi, adminul site-ului, la: contact@tpu.ro. Toate întrebările care nu vor respecta noua politică vor fi şterse fără atenţionare în prealabil.
Cât priveşte unii useri, poate s-au retras sau şi-au schimbat nickname-ul.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de citeva zile toti spun acelasi lucru, ca le dispar intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ardnaxur1961 adica au dat drumul la acceleratorul ala care trebuia sa creeze o gaura neagra si unu de la partidul lui Voiculescu, ne arata la televizor pe etape, cum va fi inghitit pamintul si apoi sistemul solar si apoi galaxia si apoi universul? rolling on the floor