| balaurul12 a întrebat:

Mai este cineva ce nu are Facebook sau sunt singurul?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Raspuns scurt la intrebare, mai sunt gramada fara FB, doar eu stiu trei prieteni care nu au si nu au avut! Dar tu daca nu simti nevoia, nu ai nevoie sa ai cont, daca poti vb cu prietenii pe whatsapp si nu ai nevoie nici sa le vezi pozele si altele. Eu am ca mai stau de vb cu 1-2-3 prieteni, in nici un caz nu am 1000 adaugati! Cum ar veni doar pentru comunicare cu cei apropiati si atat.

9 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nici eu nu am Facebook si nu am nevoie de un cont. happy

| darrio2007 a răspuns:

Poate doar decedatii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Eu sunt destul de vie.

| Yurisa a răspuns:

Vai ce oameni speciali si superiori, mai sa fie nu aveti Facebook! Sigur sunteti foarte interesanti laughing

| balaurul12 explică (pentru Yurisa):

Mai specialule, eu am intrebat doarwinking nu te tot ambala tongue

| Yurisa a răspuns:

De obicei postarile "am i the only one" sunt gresite din punct de vedere al rationamentului logic. Raspunsul il ai in ce ai postat. Nu e logic ca din 7 miliarde de oameni sa nu fii singurul? In afara faptului ca vrei sa scoti in evidenta ceva la tine nu vad rostul intrebarii. Intelegi tu laughing nu ma ambalez, era o observatie sub forma de gluma.

| Mosotti a răspuns (pentru Yurisa):

De obicei ai dreptate insa uneori nu ai, eu de ex am multe in care sunt the only me (nu glumesc, pe verificate), deci depinde de caz ce rationament logic se aplica! E relativ. Omu a intrebat sincer, ca in mintea lui este cumva in mod automat ca toti ar cam avea, e o impresie indusa de societate la prima vedere, si pare ca toti ar avea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești singurul.

| Hakuouki a răspuns:

Nici eu nu am, deci esti ok.