| shippuden a întrebat:

Oare sunt singurul care uraste facebook-ul?

28 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Stai linistit sunt ferm convins ca nu va mai dura mult si va disparea..sunt sigur de asta!

| Chαяtreux a răspuns:

Chiar a luat-o razna. Pastrarea legaturilor cu prietenii/colegii este ultimul lucru pentru care mai este utilizat )

| RyGoLeTa a răspuns:

Nu! tu si cu profa mea de mate laughing

| shippuden explică (pentru RyGoLeTa):

Hmmm....eu cred ca mai multi laughing)...si ce te pasioneaza asa de mult statul pe facebook?

| MioaraParalescu a răspuns:

Nu esti singurul!

| Pumpkin a răspuns:

Nu.De la o vreme incoace si eu am inceput sa-l urasc, sincer.
Am cont, dar de fiecare data cand intru raman straight face. Prea multa pitipongarie si falsitate.Toti lumea incearca sa arate cat de fericiti sunt ei si sa se laude cu ce au.Toata lumea pupa in fund pe toata lumea, toti sunt prieteni dar in realitate daca trec pe strada unul pe langa altul abia daca se saluta!

| Dariusuu a răspuns:

Nu!

Te susțin.

| shippuden explică (pentru Dariusuu):

Mersiii...ma simt flatat happy

| LolaLollita a răspuns:

Cred ca mult prea usor spunem ca uram unele lucruri. Nu am nimic personal cu aceasta retea de socializare, deci nu o urasc. Insa pot trai linistita fara ea.

| andrei1237 a răspuns:

Cei care nu au facebook si ar vrea si ei.Pa,pa.

| RockNbeer a răspuns:

Oare sunt singurul cu cont pe TPU?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Si eu il urasc

| Voidwithin a răspuns:

Nu ai motive sa urasti ceva gen un site daca nu ai cont eu personal nu am eu sunt mai mult fata in fata decat facebook pe net, vorbesc la telefon rar pe mess. uraste-ti greselile si defectele.

| shippuden explică (pentru Voidwithin):

Da cine o zis ca n-am cont....nu inteleg cum poate atata lume sa stea non stop pe facebook? laughing) asta nici nu e socializare e o tampenie..adica isi pun ca statusuri niste versuri copy-paste de pe net. poze in baie laughing parca stiam ca e pentru altceva baia..si multe altele daca ar fi sa le enumar

| TashaUhm a răspuns:

Nuuu`!oh go on
Faci parte dintr-o familie foarte mare`!winking

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Nu am cum sa urasc o comunitate on-line, dar a inceput sa-mi faca greata. De aia mi-am si inchis contul de 2 saptamani. N-are rost, nu te ajuta la nimic. E o pierdere de timp.

| DaRaspund a răspuns:

Se poate!

| Vio199 a răspuns:

Dar de ce il urasti? Ce rau ti-a facut? laughing

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Si eu am inceput sa-l displac... cateodata ma gandesc ca ar trebui sa se inchida.
Pa, pa happywinking

| SladeWilson a răspuns:

Nici mie nu imi place facebook. Nu am cont.

| DunkelheitBu a răspuns:

Cu siguranta nu singurul

| tombraiderunderworld a răspuns:

Nu esti big grin eu nu pot sa zic ca il urasc dar nu ma pasioneaza.

| Fluffy2 a răspuns:

Prietene,nu esti singurul.In timpul petrecut in fata calculatorului ai putea sa mergi la film, sa te plimbi si sa fii fata in fata cu o persoana
Sincera sa fiu, eu ma plictisesc pe facebook.Asta este parerea mea.Nu vorbesc in numele tuturor.

| TheSpecialRose a răspuns:

Nu esti singurul. Te asigur!

| Inuh a răspuns:

Cred ca sunt mai multi care urasc facebook-ul din cauza faptului ca se spune ca provoaca dependenta. Sunt si multi cocalari si pitipoance dar nu esti obligat sa ii ai la prieteni sau ceva de genul. Sunt si chestii misto pe facebook (ma refer la pagini mai mult pentru rockeri, nu la prostii gen "Esti sufletul meu"...).

| Mariana_Santu_Lasat_1972 a răspuns:

Poate...

| SnowIce a răspuns:

Nu esti singurul..singurul lucru care-l vad bieber sau poze gen duck face mi se pare o porcarie parca venita de la illuminatilaughing