| AntoniaOrman a întrebat:

Mai exista pirati? (la propriu vorbind)

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Da!

| Angelsergiuboy a răspuns:

Foarte probabil sa mai existe dar nu arata ca cei din Pirati din Caraibe
au evoluat si ei.

| KodrutZ a răspuns:

Voi pe ce planeta traiti? De coasta de est a africii ati auzit? Piratii din Somalia?

| TheRealDaniel a răspuns:

Nu ca si cei din istorie

| WeAreSmart a răspuns:

Da, calatoresc in barci cu motor si au arme

| GeorgeH17 a răspuns:

Exista foarte multe tipuri de pirati in acest moment, nu numai cei de pe mare, mai sunt cei informatici care sunt foarte raspanditi

| LaurD3athAng3l a răspuns:

Da mai exista si in ziua de azi pirati.

| Aurashyk a răspuns:

Este foarte probabil spune presa dar eu sincera sa fiu nu cred in chestii de asta sau in superstitii.

| Gabriel_Marius_1994 a răspuns:

Pirati somalezi laughing

| Dan1123 a răspuns:

Pirati, sa-ti dau un exemplu piratii din Somalia, ei nu cauta comori etc. au corabii noi ( nu sunt alea din lemn ) deaobicei iau oameni ostatici si cer bani.