| Annia_1319 a întrebat:

Mai pot face rost de arhivele pe care le-am avut in trecut? Mi-am reinstalat windows-ul si as vrea sa recuperez arhivele. Daca da, cum pot? Multumesc:X

2 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! nu nu mai poti sa faci rost de ele. dar cand iti reinstalexi windowsu iti arata acolo ceva de disc local c sau d elimini celelalte si il lasi numai pe el (depinde in ce disc local iti sunt arhivele )si ele raman. eu asa fac si imi raman toate acolo. pa pa

| bestyou a răspuns:

La ceasta intrebare ajutati-ma si pe mine