| BiancaNiculina a întrebat:

Mi-a reinstalat cineva windows-ul si am pierdut un folder din D. Stie cineva cum as putea sa-l recuperez? E foarte important, multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Folosesti un program de recuperare. insa unul bun nu tip recuva free.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gelu1970):

Recuva este excelent, nu vorbi daca nu stii, il folosesc mereu la astfel de probleme si are succes de fiecare data!

| gelu1970 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca esti putin paralel in ceea ce se numeste recuperare de date.
recuva recupereaza in cele mai fericite cazuri ceea ce ai avut in cosul de reciclare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gelu1970):

Prietene râd cu lacrimi, Iti dau pace, ca, nu-mi stă în fire cu oameni inteligenți ca și tine sa ma contrazic pe o temă care o cunosc extrem de bine de multi ani, pe care o și aplic de multi ani!
Zi buna happy!

| KillaNoFilla a răspuns:

Acel folder nu avea cum sa dispara de unul singur.Nu la mutat altundeva?