| mgtow a întrebat:

Mai sant ciudati care umbla in tenesi pe timp de iarna? Nu se gandesc ca o ia pe cocoasa daca aluneca pe gheata... am tot vazut pe internet adidasi tip basket pentru iarna dar au o talpa fina numai buni de calcat pe gheata sa stai la spital cateva zile. Pe langa intrebarea pusa e cineva din Brasov pe aici?

5 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Ciudati sunt peste tot la fel ca si cei care merg cu bocanci la 40 de grade doar pentru a fi mai interesanti!

| SkyPilot a răspuns:

Da, si in tricou si pantaloni scurti happy Dar locuiesc in America de Nord si merg cu masina dintr-o parcare in alta.

| Ibrahimovic a răspuns:

Mda, pentru unii moda e cea mai importanta acum. Inconstienti. laughing)
Nu-s din Brasov. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multa lume se da pe Converse, asta e. Greu sa revina la ghetute.

| mgtow explică (pentru anonim_4396):

Calitatea tenesilor e destul de proasta si rezistenta mai mica la durata vietii.