| anonim_4396 a întrebat:

Mai scrie cineva literele dintr-un cuvant in ordine gresita? (cu tastatura)
Am observat ca mi se intampla chiar prea des. : exemplu-exemlpu, slab -salb/ restul - result (asta chiar in ultimul raspuns l-am scris)

5 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Și mie mi se întâmplă același lucru, mai ales când mă grăbesc și am multe de spus. Încercam să-mi dau seama dacă e normal sau am vreo problemă neurologică, m-am mai liniștit acum că am văzut întrebarea ta.

| RAY a răspuns:

Poate fi si din cauza cpu, hard disk, ram, si eu mai patesc asta sau buton care numai raspunde, exista software care testeaza tastaura

| Dismally a răspuns:

Da, am si eu aceasta problema. Ma uit doar la tastatura si cand scriu repede se intampla sa apara astfel de greseli.

| Endoryus a răspuns:

Nu esti singurul

| Henrypericolpublic a răspuns:

Mi se întâmplă