| Georgeenescu15151 a întrebat:

Mai stie cineva de firma sun holidays de turism? A fost a tatului meu dar a pierdut casa bani firma si totul. Eu am fost mic si nu am aflat ce s-a intamplat. Daca stiti ceva de firma sun holidays sau istoria ei sa spuneti ca chiar sunt curios

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Pai că-ți ai exact măi? Din ce oras ești? Crezi ca pe aici sunt persoane mai mari decât tine? Care stau sa tina minte de ce firma X a dar faliment? Multe firme dau faliment anual din lipsa de clienți, sunt închise din cauza activităților ilegale...

| Georgeenescu15151 explică (pentru Catrice):

Nu e asa, firma sun holidays a fost mai mare ca christian tour, a fost cea mai mare firma de turism pana in 2008 cand a fost inchisa nu Din fapte ilegale ci din faptul ca firma a fost santajata cu 7 mil euro