| andreea_8373 a întrebat:

Mai tineti minte ca vam cerut sfatul in legatura cu un baiat daca nu uitati-va la intrebari eu il plac pana la urma dar acum verisoara lui imi spune ca ma mintit.Cum sa il fac sa ma placa? Sa mai fiu prietena cu verisoara lui dupa ce ma mintit? Va rog spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| dianafofiu a răspuns:

Trebuie sa ii spui verisoarei ei ca nu este frumos ce a facut si ca nu trebuia sa se joace cu sentimentele tale.
Dragostea cu forta nu se poatetongue
Tot ce trebuie sa faci pentru a te apropia de baiat, este sa fii tu insuti. Majoritatea fetelor se pierd si devin penibile cand sunt in preajma baiatului pe care-l plac.

Fii tu si te va aprecia!

pussy:*