| Andra098 a întrebat:

As vrea sa stiu cateva informatii despre sportul " volei ". Daca e greu in primul rand. M-am inscris la echipa scolii si deja o sa avem meci. Si n-am avut nici un antrenament inca. Va rog detalii. Funda.

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Pai organizarea jucatorilor pe teren si rotatia cred ca te-a invatat profesorul/profesoara. Nu este greu, trebuie doar sa fi atenta la minge si sa lucrezi in echipa, desigur iti trebuie ceva forta in brate si sa stii cum sa controlezi mingea atunci cand intra in contact cu mainile tale.Sa nu o scoti cumva in afara terenului de joc sau sa o ratezi.Multa bafta! Si nu uita, munca in echipa, organizat.Sa strigati cea care preia mingea, sa nu va bateti una de cealalta.

2 răspunsuri:
| Andra098 explică:

Marea problema e ca nu protesorul nici n-a dat pe la noi sa ne vada, sau sa ne explice ceva. A zis doar : sambata meci straight face

| Andra098 explică:

Marea problema e ca nu profesorul nici n-a dat pe la noi sa ne vada, sau sa ne explice ceva. A zis doar : sambata meci straight face