| DrMeow a întrebat:

Maine dau teza la romana. Sunt in clasa a 6 a si am MARI emotii, imi este frica de nota mica. Ce sa fac pentru a scapa de emotii pentru a lua un rezultat cat mai bun? Ofer funda kiss

Răspuns Câştigător
| aLdu a răspuns:

Poui incearca sa treci peste, fi optimista... Daca iti e frica nu o sa sti.shy mie mi-a fost frica in clasa 5, acum intr`a 6 nu mi-a fost si am luat 9.
Daca ti`e frica de ceva nu o sa scapi.Gandeste-te ca mai e pic sh` vine vacanta si o sa scapi de stres.Invata din greu si nu iti va mai fi frica
iti este frica doar atunci cand nu esti sigura pe tine. Daca inveti nu iti va mai fi.Bafta!
Sa imi trimiti un mesaj si sa imi spui daca ai mai avut emotii si ce nota ai luat.
si inca odata SUCCES!:*