| AnkuLovee a întrebat:

Azi am teza la romana si am foarte mari emotii, dar totusi imi este frica si sunt foarte agitata.
Spuneti-mi ce sa fac pentru a ma linisti!

4 răspunsuri:
| An0nYmA a răspuns:

Eu am maine teza la romana si am mult de invatat, dar, din pacate, nu ai cum sa nu ai emotii, o sa vezI ca o sa te linistesti cand incepi sa rezolvi.o sa fie bine! SUCCES!

| Clauvdgg a răspuns:

Si eu am azi teza la romana si imi vine sa ma arunc de pe geam! x_x
Dar gandeste-te ca stii, ca o sa fie usor si ca trece, te-ai scapat!
Bafta la teza!winking

| dtgkjdht a răspuns:

Bea pastile un pumn