| Denisse66 a întrebat:

Maine este ziua de nastere a fostei mele invatatoare! Si nu stiu ce sa-i scriu in felicitare! Cine ma ajuta cu ideei ai dau funda!

Răspuns Câştigător
| cățelușa56 a răspuns:

Scrie asta : la multi ani! stiu ca astazi este ziua dumneavoastra de nastere si va trimit aceasta felicitare. sper ca va place,si ati fost o invatatoare foarte buna pentru mine, acum regret ca nu mai sunteti a mea, dar oricum eu va iubesc si sper s-a ne mai revedem. cu drag... Funda?