| Blackwoman27 a întrebat:

Maine mai mergem cu ghiozdanele le scoala? daca da, pentru ce? raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| Gimmy2thefunkyname a răspuns:

Nu, sa ne anunte programul din saptamana scoala altfel(ma rog, si sa ne spuna sa venim cu camasa la scoala da asta e alta poveste.)

9 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Eu ma duc fara, logic nu ne-ar mai trebuii

| Holocaust a răspuns:

Eu nici nu ştiu ce program am mâine, de la ce oră încep, şi voi vă stresaţi pentru atât...
Nu-l lua. E mai bine fără ghiozdan.

| Blackwoman27 explică (pentru Holocaust):

Da nici eu nu stiu laughing). nu ne'au zis mai nimic thinking

| Gimmy2thefunkyname a răspuns (pentru Blackwoman27):

Mama! la noi venea in fiecare pauza diriga si ne anunta ce program avem! nea innebunit!

| Blackwoman27 explică (pentru Gimmy2thefunkyname):

Va anunta sa veniti in camasa? adica uniforma?

| Gimmy2thefunkyname a răspuns (pentru Blackwoman27):

Nu, sa ne anunte programul din saptamana scoala altfel(ma rog, si sa ne spuna sa venim cu camasa la scoala da asta e alta poveste.)

| Gimmy2thefunkyname a răspuns:

Nu, doar daca vrei sa-ti pui tu ceva in el(sticla cu apa/suc, un caiet pentru notite etc.). directoarea noastra a zis ca putem veni fara uniforma. sper ca ti-am fost de folos!

| Blackwoman27 explică (pentru Gimmy2thefunkyname):

Noi nu avem uniforma la scoala laughing big grin big grin. Venim cum ne tuna, indiferent de perioada, doar la momente speciale cand e inspectie in scoala ne mai imbracat mai decent, in rest, doar cand vine caldura ( prin mai) si de la inceperea scolii ne mai zice azi sa ne imbracam decent, venim asa 3-4 hai 5 zile maxim apoi tot cum ne tuna, blugi, tricouri sau maieuri colorate, bratari, inele, cerceii, par desfacut etc etc laughing

| Gimmy2thefunkyname a răspuns (pentru Blackwoman27):

Nu aveam de unde sa stiu...big grinLa noi daca, in primul rand, nu vi cu camasa alba la scoala se iau toti de tine de zici ca ai omorat un om.accesorii purtam si noi, mai ales eu, si sub camasa ne mai punem tricouri colorate. o gramada de colege au fise de monitorizare din cauza ca nu isi poarta uniforma.inainte aveam si cravata si vesta, daca nu le purtam aveam nota scazuta la purtare....asta e!

| Blackwoman27 explică (pentru Gimmy2thefunkyname):

Am zis doar cum e la no, la voi vad ca e altfel big grin.
asa era si la noi mai de mult cand aproape toata clasa venea in camasa si daca eu de exemplu nu veneam asa sareau cu gura de zici ca cine stie ce am facut.Noi tricourile colorate le purtam si pe deasupra, cand e cald, sau bluze colorate, verde, mov, albastru, rosu, maro, roz de toate laughing