| Prajitură a întrebat:

Majoritatea au inebunit si deja au postat o gramada de intrebari legate de Camp Rock 2. Voua v-a placut? Care melodie vi s-a parut cea mai frumoasa? Cine a jucat cel mai bine?happy

Răspuns Câştigător
| raluca1996 a răspuns:

Deci ...Am vazut filmul in urma cu mai multe saptamani... Pot spune ca e mai bun ca primul, dar nu m'a impresionat foarte tare. Cea mai frumoasa melodie a fost, din punctul meu de vedere, Introducing me, cantata de Nick:X.In ceea ce priveste intrebarea cu cine a jucat mai bine, nu as putea raspunde pentru ca toti au jucat destul de bine si nimeni nu a iesit in evidenta printr'o interpretare fabuloasa.happy

2 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Ei, nu m-a impresionat in mod deosebit. Melodiile au fost si ele frumoase sau nu, nu mi-a placut una in special. Mie imi place mult de Demi, Joe si Nick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am uitat.Nu-mi plac "vedetele" astea...