| Ionescu_Antonio_1994 a întrebat:

SalTPU.Imi place o fata dar care are deja prieten. Idea este ca imi place foarte mult si as vrea sa aud ce parere aveti. Vreau sa nu postati raspunsuri rautacioase. Sper sa aveti solutii pentru mine.

Răspuns Câştigător
| DeeaCrissTina a răspuns:

Daca are deja prieten nu mai are nici un rost, ca sa te placa fa-o sa se desparta de prietenul ei (sper ca iti va veni o idee) si tu sa-i fi aproape si sa fi sensibil sa-i arati ca iti pasa, si cu timpul o sa simta ceva pentru tine.

| DeeaCrissTina a răspuns (pentru DeeaCrissTina):

Si eu iti zic sa intervi doar daca acel baiat nu este potrivit pentru ea, daca isi bat, de joc de ea, ca daca se inteleg bine, eu iti zic sa nu intervi sa o lasi sa fie fericita.

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Ori te resemnezi, ori o zapacesti sa-l lase pe celalalt.

| aishastefi8 a răspuns:

Uite...baiatul pe care il plac, place o fata care este cu un alt baiat asa ca ma voi pune in locul vostru si va voi spune ce as face eu. Daca acea fata nu este meritata de prietenul ei as incerca sa fac tot posibilul sa o fac sa isi dea seama de chestia asta dar daca nu...nu e singura fata din lume(Sunt fata big grin)

| dragos9234 a răspuns:

Daca iti place de ea spune-i-o

| Kennziiie a răspuns:

Ideea e sa stai departe!happy Nu intervenii in relatia altora!big grin

| Maiiiaaa a răspuns:

Daca are prieten, ar trebui sa nu te bagi. Daca o placi, ar trebui sa i-o spui, totusi, daca consideri tu. Pe mess etc. Puteti sa fiti prieteni foarte buni, pana la urma nu?
Funda?

| hurricaneX a răspuns:

Daca tin unul la altul si totul merge bine eu zic ca nu ar trebui sa intervi.
Daca nu, daca o supara, o enerveaza fi alaturi de ea, asa o sa te aprecieze si poate o sa va combinati cine stie. smug