| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Mereu când fac ceva, am un sentiment de „deja vu", adică mereu am senzația că am visat momentul în cauză. Da, am „visat" unele chestii dar mereu am senzația că am visat majoritatea chestiilor de exemplu când pun o întrebare aici, am senzația că am visat-o. Dacă mă întâlnesc cu cineva, am senzația că am visat acea persoană cândva.
A mai pățit-o careva? straight face tongue
O iau razna? big grin

75 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai avut nici un deja vu de ala cu mine

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Ti se pare.

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Fii serioasa, cati ma injura pe aici, da-mi privat nu te manc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Hmm.....stai să mă gândesc....nu?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Trist crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Tu ai avut......cu mine? laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De visele care imi amintesc sunt dramatice, amuzante
gen intr-un sicriu era cineva drag iar eu plangeam apoi vad cum o pisica neagra sare din sicriu, presupun ca am visat o reincarnare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ok,dar ce legătură are asta cu mine?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Ok
straight face

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am visat o fata, imi amintesc un pic chipul ei, bruneta, fata rotunda, nu vreau sa scriu si continuarea

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

S-o fi îndrăgostit!winking
Sau nu?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Interesantă chestie! Eu de exemplu am visat că am mers la un spital, iar pe pat era un tip care era în comă. Mai erau câțiva adolescenți cu care mă hlizeam dar pe care nu-i cunosc. Și cum eu mai eram mai aproape de patul în care era persoana-n cauză, încep să strige: „pupă-l, pupă-l!" Și s-a trezit flăcăul. big grin
Sau am mai visat că era întuneric și eu urmăream o persoană. Nu știu de ce, dar mna. Și reuțesc să ajung în spatele ei și i-am atins fața. Avea niște obraji fini și rotunzi, părea să fie bărbat, dar fără „păr facial". Avea niște obraji foarte „pufoși"winking că nici până acum nu-i uit big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ok,dar te mai întreb o dată...ce legătură are asta cu mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Posibil.De fata brunetă cu faţa rotundă de care a zis mai sus.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimic,era doar asa de plictiseala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mare miştocar mai eşti, Ray.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu era o gluma era serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ok.Cum spui tu.winking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Prima poveste este a naibi de reala, a doua la fel, a fost singurul care l-am visat fiind cu o fata, nu prea visez asa ceva, ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Tu n-ai înţeles de ce te-am făcut miştocar...or fi visele astea reale, nu am zis că n-ar fi, dar nu mă refeream la asta, mă refeream la faptul că eu te-am întrebat ceva, iar tu mi-ai răspuns cu nişte chestii la întâmplare care nu au nicio legătură cu ce am întrebat eu şi de-aia am crezut că făceai mişto.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze de deranj

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Pentru mine iubirea a murit in ziua cand am cunoscut iubirea

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Adică?

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Adica numai cred in asa ceva, numa dezamagiri, suferinta atat

| AmFostOdataEuOBaba explică:

Asa e si cu prieteniile
Prefer sa stau in singuratate si sa interactionez cu oamenii pe care sunt obligata de "circumstante/a" sa interactionez

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Și prieteniile mi se par cam... adica am dat de oameni care m-au dezamagit mereu aproape

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Prieteni virtuale ai pretenti mari

| FreddieM a răspuns (pentru RAY):

Daca nu aveam un Ray pe TPU ar fi trebuit inventat. Bineinteles ca ma asteptam la replica ta Ray.,, Diferite detalii particulare"" a fost introdus in propozitie tocmai ca sa-ti dai seama de unicitatea locului mai sus mentionat.