| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Mereu când fac ceva, am un sentiment de „deja vu", adică mereu am senzația că am visat momentul în cauză. Da, am „visat" unele chestii dar mereu am senzația că am visat majoritatea chestiilor de exemplu când pun o întrebare aici, am senzația că am visat-o. Dacă mă întâlnesc cu cineva, am senzația că am visat acea persoană cândva.
A mai pățit-o careva? straight face tongue
O iau razna? big grin

75 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns (pentru acerr):

Am alta teorie, ceva legat de portaluri interdimensionale, dar e cam lunga povestea. Nu exclud insa si probabilitatea vietii anterioare, mai trebuie aprofundat subiectul.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Nu doar ăia "virtuali"

| RAY a răspuns (pentru FreddieM):

Omule tu in afara de jigniri mai stii altceva, e usor sa jignesti din spatele unui monitor stiu

| FreddieM a răspuns (pentru RAY):

Ray, de fapt a fost un compliment la adresa ta, scuze daca l-ai receptionat invers. Chiar imi face o reala placere sa-ti raspund la intrebari sau sa te am ca interlocutor. Daca am fi pe aceeasi frcventa nu am avea ce dezbate, nu crezi? Scuze din nou.

| acerr a răspuns (pentru RAY):

Ce naiba? nu te am jignit niciodata

| acerr a răspuns (pentru RAY):

Loll

| MihaelaDart a răspuns:

De multe ori pățesc asta, mie nu mi se pare deloc ciudat, chiar îmi place senzația.

| Helper07 a răspuns:

Mi se mai intampla dar nu asa des.

| Bogdan_5729 a răspuns:

Senzatiile de deja-vu reprezinta ceva obisnuit. Eu personal nu am avut vise din astea. Nici premonitii sau alte chestii, visez de obicei tampenii, chestii fara fundament logic in lumea reala.

| UnholySaint a răspuns:

Vrajala de doi lei, pui intrebarile cele mai uzuale, care au mai fost puse de nu stiu cate ori de dragul de a capata atentie.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru UnholySaint):

Dacă nu-ți convine, apasă pe butonul de ignoră utilizator și gata. E o modalitate prin care ai scăpa de mine dacă nu-ți convin întrebările!

| UnholySaint a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Lol,nu e vorba ca nu imi convin intrebarile tale, sau ca vreau sa scap de tine, e vorba ca incerci sa mentii o falsitate de dragul controversei car merge in favoarea ta.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru UnholySaint):

Care „falsitate"? Eu n-am văzut întrebările pe care le-am pus, postate mai demult.

| UnholySaint a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

"Eu n-am văzut întrebările pe care le-am pus" scuza-ma incerci sa spui ca nu ai vazut intrebarile pe care le-ai pus tu? Poti sa ma faci sa inteleg mai bine ce ai vrut sa spui? Sau incerci sa divalghezi discutia?
De pe telefon aplicatia intr-adevar nu iti arata pot istoricul dar daca intri de pe pc, se voad toate.

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru UnholySaint):

Aveam de gând să spun că n-am văzut întrebările pe care le-am pus, la alții