| RAY a întrebat:

Am eu ghinion sau chiar are buguri BitDefender Antivirus,, mereu am patit ca dupa instalarea lui windows-ul sa o ea razna, a mai patit-o careva de aici asa ceva?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Versiunile beta sunt versiune in dezvoltare si testare. Intotdeauna au buguri. Asteapta pana iese varianta oficiala. Instaleaza varianta stabila, ultima 2014.

10 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ai tu o problema. Si eu il am descarcat de pe site-ul oficial si nu am niciun fel de probleme.

| RAY explică (pentru horia2012):

Cu versiunea beta 2015 in fine, poate am avut eu ghinion horia cine stie

| RAY explică (pentru horia2012):

Te pot intreba ceva?

| horia2012 a răspuns (pentru RAY):

Trebuia sa intrebi deja.

| horia2012 a răspuns (pentru RAY):

Versiunile beta sunt versiune in dezvoltare si testare. Intotdeauna au buguri. Asteapta pana iese varianta oficiala. Instaleaza varianta stabila, ultima 2014.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prost bitu, pune avast

| Kampion a răspuns:

Bitdefender cere resurse mari si tu ai PC slab si se intampla sa o ea razna. Recomand pentru PC-uri mici avira.

| RAY explică (pentru Kampion):

Am pus pe laptop de 4gb de ram

| anyann a răspuns:

Asa se intampla? Eu vreau sa il descarc de pe net, am Windows 7.Ma sfatuiti sa nu il descarc?

| RAY explică (pentru anyann):

Asa am patit-o de vreo 4 ori vb serios, de doua ori reinstalare de windows, isi dai seama, totul de la zero, poate am eu ghinion, vrei licenta de antivirus free? http://www.faravirusi.com/category/d/licente-gratuite/
da ce sistem ai?

| anyann a răspuns (pentru RAY):

Am inteles.