| razadeluna a întrebat:

Mergeti des cu bicicleta?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pedalez la sala de forță.
Pa, pa.

| Ana a răspuns:

Nu stiu sa merg pe bicicleta, decat pe cea medicinala laughing ca sta pe loc laughing

| alexa a răspuns:

Da, mai ales vara:X::X:X o fac mult pentru ca nu stiu sa merg pe role ca sa combin si altcevasad si chiar imi place

| deea_1980 a răspuns:

Da, cand se va incalzi o sa merg pe bicicleta in fiecare zi. Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergeam, acum o sa o scot la plimbare dar sa se incalzeasca putin, de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am mai mers cu bicicleta de 2 ani. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare zi, sunt de la tara si orasul este la 500m de casa mea, in fiecare zi merg la cumparaturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro este foarte amator de biciclitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte des. Cand este cald afara, nu cred ca este zi in care sa nu fac vreo plimbarehee hee.