| jess179 a întrebat:

Merita sa emigrezi in Uk? Cum sunt conditiile de trai? Ce zone sunt mai bune?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca esti desteapta si in Romania poti trai bine, uitema pe mine recent venit dintr-o tara unde a fost bine iar acum e vai si amar de ea ca are cea mai mare rata de someri din UE. M-am interesat frumos unde pot intra ca sofer profesionist si am sanse la autobuz pe oras, la o firma care face extern si alta intern cu salarii atractive, numai ca romanii daca o iau cu greul de aia nu o duc bine in tara lor.

| Măduuțaa a răspuns:

Buna! Conditiile de trai sunt chiar bune, am rude acolo care zic mereu ca se descurca de minune, se castiga binisor si sunt preturi acceptabile! Si iti recomand sa te duci in Londra.Este foarte frumos si curat si lumea este draguta!

| anoxdox a răspuns:

In uk conditiile sunt asa cum ti le faci tu...si depinde in ce oras vrei sa stai...