| LoOvE a întrebat:

Merita sa ma axez pe psihologie in viitor,dupa liceu?

Avantajele si dezavantajele acestei meserii, stiti?

3 răspunsuri:
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Daca iti place foarte mult atunci da!, merita deoarece este o pasiune frumoasa si ca sa nu mai spun cat de mult te poate ajuta asta in viata. Dar sa nu te astepti sa te ia cineva in serios (cu salariul ma refer) aici in Romania, daca vrei sa poti trai de pe urma acestei materii atunci iti propun sa faci cursuri aici, sa-ti iei diploma si sa pleci in afara.

| LoOvE explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Pai daca plec, cursurile pe care le-am facut vor corespunde cu cele din strainatate? Daca le fac AICI degeaba thinking

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru LoOvE):

Zic sa-ti iei o diploma care sa fie luata in considerare si in afara ca exista.