| Joker3134 a întrebat:

Meseria de tehnician pentru sisteme de detecție supraveghere video cum e?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Manut, esti de treaba dar nu lua toate meseriile la inventar. Orice meserie e usoara daca te pricepi si iti place ce faci.

Răspuns utilizator avertizat
| VasileRapidistu13 a răspuns (pentru Wr3nch):

Pai si e mult de munca ca tehnician pentru sisteme de detectie?

| Wr3nch a răspuns (pentru VasileRapidistu13):

Man, in orice domeniu se munceste. Nimeni nu sta cu burta la soara si ii intra bani in cont.

| VasileRapidistu13 a răspuns (pentru Wr3nch):

Stiu stiu eu sunt invidios asa ca asa imi vine mie peste noapte politia locala se rupe, jandarmeria in orasele mici la fel, eu am fost la locurile de munca ale rudelor vrei sa zici ca sunt orb? pur si simplu frecau menta, muceau 20-30 minute si atat.