| 13ianca a întrebat:

Mi-a aparut un furuncul al naibii de dureros in urma cu cateva zile.Pana la urma a spar si s-a eliminat puroiul:-&, dar a ramas radacina. Cei de la farmacie mi-au recomandat Ihtiol. L-am aplicat de cateva ori, dar pana acum niciun semn.Va rog sfatuiti-ma ce as putea face pentru ca nu vreau sa recidiveze...cryingcrying

Răspuns Câştigător
| florinflo200 a răspuns:

Trebuie facuta o crema din.fi atent, mier de albina, ceapa frunze varza, si tarate de grau, se amesteca si se pune pe furuncul o sai traga radacina afara, sa am scapat de ele, am avut sub brat eu. florinflo200

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Iti recomand pe langa Ihtiol, comprese cu Betadina. (gasesti la farmacie). Multa sanatate!