| VrRos10 a întrebat:

Mi a bagat o fata unghia in gat fiindca am dat nr ei la cineva fără sa o întreb.
De ce unghia in gat,ce înseamnă aceasta reacție și ce se putea întampla mai rau de atât? Nu ca nu a fost rău și asta, ca am avut semn 2 săptămâni și a rămas puțin chit că nu a avut unghii m-a apăsat nebuna de gat cu toată puterea ei, ma mir cum de n-a ieșit degetu pe partea ailaltă

6 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nebună laughing în 2021 poți bloca orice număr, exagerată reacția.

| Nirvanaaa a răspuns:

Sa ne lămurim, nu e o reacție normala clar laughing. Normal era sa discute cu tine sa îți zica ca a suparat-o și cam atat. Are niște probleme de comportament.

| VrRos10 explică (pentru Nirvanaaa):

Degeaba. Cu unii discuți dar au probleme mentale săracii și nu se simt bine pana nu răspund cu ceva.

| 1997onur a răspuns:

Cum dreacu sati bage unghia in gat tu stateai cu gura dechis sau cum vine asta

| CIaudiu a răspuns:

laughing

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Că e o isterică, ca să nu-i zic altcumva. Dacă i-ai dat numărul ce? O omoară ăia prin telefon? Dacă n-are chef să vorbească cu Ixulescu, nu-i răspunde, simplu!