| daviddanut a întrebat:

Mi-a intrat span in ochi acu 2 zile, am fost la oftalmolog si mi l-a scos si doar mi-a pus niste picaturi dupa care a zis ca sunt ok si pot sa plec. Chestia care ma sperie este ca dupa 2 zile ochiul mi-a trecut, nu ma mai deranjeaza deloc dar inca vad incetosat cu el.Este normal, a mai patit careva? As dori doar raspunsuri din experienta personala sau care lucreaza in domeniul oftalmologic. Va multumesc!

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Aici sunt oameni obisnuiti, mergi inapoi la control ca oricum trebuia sa mergi la control si au acolo aparate specializate de vizualizare a ochiului si vad ei daca e ceva in neregula.