| busoiedy144 a întrebat:

Mi-a zis demult un psiholog ca exista telepatie, nimeni nu trage la raspundere astfel de oameni extrem de periculosi care practic urmaresc activitatea ta zilnica? Asta e Romania, ai parte de intimitate, psihologii se pare ca nu stiu ce e aia.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te a telepatetat și pe tine?

| wrestlingtoataziua a răspuns (pentru suntserios):

Mi-a trimis"vezi ce scrii" de unde spanac a stiut ca urma sa ma iau de el? ca nu ne certasem inainte, era la status si mi s-au dus ochii direct, psihologii au teleaptie multi, nu vor sa recunosca ca ccica e secret, esti tu asa de sigur ca nu exista? stiinta nu a zis niciodata ca nu exista.

| suntserios a răspuns (pentru wrestlingtoataziua):

Alt cont? Serios?

| VoidEternal a răspuns:

Chiar daca era psiholog, tot era dus cu pluta saracul.

Nu exista telepatie.