| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti scapa de oameni periculosi care te urmaresc, cand esti un nimeni?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prin autoaparare sau pistol bagat la curea, gloante neletale care se poate folosi legal fara licenta, sant de cauciuc si legea permite in scop de autoaparare. Nu e scump unul doar 18 sa ai in varsta

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Nici nu vreau sa ma gandesc la existenta unor asemenea situatii.

| Simpatic a răspuns (pentru mgtow):

Trebuie sa ai permis de port arma pentru asa ceva, cum spuneam si cu alta ocazie gloantele din cauciuc au cam aceeasi viteza cu gloantele normal doar ca ele nu penetreaza materialul cu care intra in contact asemeni gloantelor letale, insa daca in glont de cauciuc te loveste in cap sau te dezechilibreaza te poate omora fara probleme.

| mgtow a răspuns (pentru Simpatic):

Sant fara permis port arma, am gasit un site dar nu mai dau de el care avea pusca si pistoale cu bile de cauciuc autorizate fara licenta, numai ca astia nu stiu de ele, bila de cauciuc nu intra in oragane doar lasa locul vanat si produce dureri incat atacatorul e lasat la pamant

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mergand la un psihiatru, poate.
Faptul ca ai impresia ca niste oameni periculosi (de unde stii asta?) nu au altceva mai bun de facut decat sa stea cu ochii pe tine ca pe butelie, e patologic.

| Simpatic a răspuns:

Evitand dupa cum spune si vorba "sa am puterea sa te ocolesc, ori de cate ori vreau atunci cand te intalnesc"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iesi seara ai grija sa ai la tine un spray paralizant

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să îi reclami poliţiei dar să ai şi ceva dovezi că acele persoane te urmăresc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu merge, pentru ca eram copila proasta cand s-au imprietenit cu colegii si vecinii barfindu-ma. Si de atunci imi face numai probleme.