| Anonymous744 a întrebat:

Mi-am amintit de o reclama destul de disturbing, dar tot as vrea un link cu ea laughing
E vorba despre un tip care are nevoie la baie si gaseste un loc d-asta naspa, murdar si cand sa inceapa treaba, ii scapa punguta cu droguri in WC si se duce dupa ele si e ceva gen un ocean sau ceva laughing
As vrea un link daca cineva isi poate da seama despre ce vorbesc happy

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Nu era o reclama ci un film: Trainspotting (1996)

1 răspuns:
| syd a răspuns:

Nu am idee daca e in vreo reclama, dar e o scena dintr-un film. ii zice trainspotting, uita-te ca-i bun.