| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema si as avea nevoie de putin ajutor daca se poate. De ceva zile vorbesc cu o fata care ii place de mine si doreste sa inceapa o relatie. Acum starea financiara e cam diferita, ea sta cam bine, eu cam prost. Cum pot sa-mi dau seama ca ea nu este pe interes si vrea de la mine doar iubire si afectiune? Va multumesc! :*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Interesul functioneaza invers,domnule!
Ai fi putut s-o banui de asa ceva daca tu erai cel bogat in povestea asta,dar nu esti,asa ca ai grija sa nu te trezesti tu acuzat de vreun interes!
In plus,nu stiu de ce ti-e greu sa crezi in sinceritatea fetei si faci atmosfera grea cu ganduri negative si suspiciuni putrede!
Daca esti capabil sa oferi dragoste, fa-o, nu te costa nimic, dimpotriva!
Pentru ca sarac nu e cel fara cont in banca, ci cel fara suflet si incapabil sa iubeasca!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MonsterEnergy a răspuns:

Daca ea stie care e starea ta financiara logic ca nu e pe interes. Daca tu te dai bogat cand n-ai dupa ce bea apa, s-ar putea sa fie.

| Azµre a răspuns:

Fii cu ea! Cum crezi!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pai,daca era invers, puteai crede ca e,, pe interes,, dar daca vrea numai iubire si afectiune, atunci esti norocos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca tu stai prost cu banii si ea bine si zici ca te place unde-i interesul? Ea ar trebui sa isi faca griji, sa nu fii tu pe interes.

| WildDream a răspuns:

Daca era invers, adica tu cu bani si ea fara puteai sa-ti pui problema cu interesu. Asa ce sa-ti cheltuiasca banii pe care nu ii ai?

| 7639781254 a răspuns:

Ce interes visezi? Ai spus ca ea e mai bogata. Crezi ca vrea sa profite de saracia ta? laughing nu e pe interes...

| adrianamara a răspuns:

Pai daca ea are mai mult ca tine nu cred ca e vorba de interes! Poate chiar te place!