| mentholinks a întrebat:

Mi-am dat seama ca majoritatea timpului ma gandesc la femei dezbracate si la Dumnezeu. Am o problema?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si la iahve i plac femeile dezbracate,esti pe calea cea dreapta, esti posedat de sfantul duh man, deschideti o biserica si castiga banii, poti face si club de striptise ma ofer eu sa te ajut cu gasirea fetelor, ma obsedeaza si pe mine sfantul duh

| siriusblack98 a răspuns:

Esti un afemeiat religios nebunuleee.

| Seba2013 a răspuns:

Partea cu Dumnezeu nu ar fi o problema, pentru ca el da cult de viata. Faza cu vulgaritatea, te infecteaza asa cum un ambient ostil te-ar infecta. Te-ai gandi doar sa te ascunzi. De aceea ai nevoie de pudoare asa cum ai nevoie de un ambient de pace.

| Justme1997 a răspuns:

Ai interese destul de contradictorii, găsește un hobby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partea cu Dumnezeu ar putea fi considerată o problemă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, diavolul te indeamnã.