| D_4434 a întrebat:

Mi-am descarcat photo instrument, dar cand am incercat sa salvez pozele editate imi spunea ca trebuie sa ma inregistrez sau sa cumpar programul. straight face
Cum trebuie sa procedez ca sa-l pot folosi la fel ca si photoscape-ul de exemplu? V-am auzit pe multi dintre voi ca folositi acest prgram, dar nimeni nu zicea nimic de costuri suplimentare.

Daca vreti voi, dau si funda...

3 răspunsuri:
| Mony a răspuns:

Si eu am problema asta cu photo instrumentcryingcryingcrying
si nu stiu ce sa fccrying. cred ca nu se poate face nimksad

| Bebelushaaː a răspuns:

Si eu l`am descarcat si am patit la fel ca tine, cand vroiam sa salvez posa imi zicea ca nu sunt inregistrata si am vazut dupa aia ca acela era doar un fel de demo, iar cel intreg trebuie descarcat cu bani sad Daca aflii pls spune`ne :* pupici

| Bebelushaaː a răspuns:

laughingStii ce am facut pana la urma big grin
Am modificat posa cu photo instrument iar apoi am dat screen capture de la photo scape si asa am reusit sa o modificbig grin