| Pixel2009 a întrebat:

Funda! Am descarcat Photo Instrument si nu l`am folosit cateva zile iar acum 2 zile cand mi-am modificat o poza nu ma lasa sa o salvez ca trebuie sa ma inregistrez nu stiu unde, cred ca ar trebui sa il cumpar. Ce as putea face? Va rog un link de pe care sa in descarc si sa il pot folosi gratis. Scuze categoria happy

1 răspuns:
| Adison a răspuns:

Nu il gasesti gratis. Eu incerc sa editez online pe site-ul "picnik" (dar sunt unele moduri de a-ti edita pozele la care trebuie sa platesti), sau poti sa folosesti photoscape (il gasesti gratiswinking )