| TrendyHedgehog a întrebat:

Mi-am facut azi cont twitter si am cateva intrebari
1.E ceva gen facebook, pot sa pun poze sa comentez la alte poze?
2.Ce inseamna 'tweets'?
3. Daca se pot pune poze pot sa pun profilul pe privat ca sa nu poata sa vada oricine pozele?

1 răspuns:
| DعeutZa a răspuns:

Am avut si eu cont.dar l-am sters pentru ca mi s-a parut foarte plictisitor..nu aveam cu cine sa vorbesc.
1.Este asemanator cu Facebook. poti posta diferite chestii..comenta poze..sa incarci poze
2.tweets inseamna postarile tale/actualizarile de status
3. poti incerca sa intri la setari..de acolo poti da sa nu iti vada decat prietenii pozele si postarilehappy