| BoOoMbOnik a întrebat:

Mi-am descarcat bara aceea pentru ourworld si imi apare pe ea codul de GEMS. Dar nu stiu cum sa fac sa imi iau gems adica nu stiu unde trebuie sa il bag sau cum se face sa bag codu si sa primesc gems. Fundita! Ajutati-ma va rog mult! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BiancaRocky a răspuns:

Deci tie iti apare codul de gems! e te duci pe ourwold si sus iti scrie pe gratis
e te duci acolo si dai pe codul cupon mai joc acolo vezi tu e si cand dai pe el si in dreapta scrie ai un cupon
si scrii codul acolo fundita?