| TheClassicGuitar a întrebat:

Mi-am facut cont pe moove.ro iar cand introduc nr. meu de tel imi spune ca nr de telefon este deja inregistrat si validat. WTF?

Răspuns Câştigător
| Ađııa a răspuns:

Pai daca ti ai facut contul, iti arata "nr de telefon" si "mesaj" la nr de telefon scrii nr caruiua vrei sa trm mesaj si al mesaj...mesajul.
Si eu am cont pe moove.ro big grin e tare. peace sign
Daca te referi ca nu iti primeste nr de tel atunci cand faci contul, inseamna ca cineva ti a bagat numarul de tel, sau ai mai intrat tu si l ai bagat si acum nu mai stii [mi se intampla]. Nu ai alta cartela? incearca cu alt numar de al tau...
Si eu am cont pe moove.ro big grin e tare. peace sign
Funda?batting eyelashes