| 6cai a întrebat:

Mi-am facut un nou ID de messenger, si am o problema... http://img192.imageshack.us/i/errortr.jpg/ cand adaug pe cineva sta putin mai mult ca de obicei si apare acesta eroare sa-i zic asa. Cand cineva ma adauga in lista el ma vede da eu nu, eu il am pe respectiv la adress book. Acum jumatate de ora mni-am facut id-ul, am adaugat 6 contacte, dupa a inceput sa faca figuri cand isi revine ce sa-i fac?

3 răspunsuri:
| PeAfara a răspuns:

Mi s.a întâmplat şi mie dar şi.a revenit.Stai fără grijă, revine la normal.
P.S:Nu trebuie reinst. mess ul.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza YAHOO Messanger big grin [nu vad care ar mai putea fi problema]

| 6cai explică:

Mi-am reinstalat messul degeaba, ai avut dreptate.