| JusTPauL a întrebat:

O cunostinta de-a mea avea un id de messenger in care nu mai putea adauga id-uri dar nu avea asa multe doar vreo 300.
Asa ca si-a facut altul id dar nu a reusit sa adauge decat cativa in lista iar apoi a inceput sa face la fel.
Baga id-ul de mess si dupa ceva timp zice ca a durat prea mult si ca nu a putut fi adaugat.
Iar cand ii baga altcineva id-ul ii apare la jos la adress book( acolo jos de tot).
Stie cineva vreo solutie sau de ce ii face asa? A incercat un id a lu cineva si acela mergea sa adauge.
Daca se poate va rog sa ma ajutati cu ceva sfaturi, dau funda cine reuseste sa rezolve problema.

8 răspunsuri:
| Anaisssss a răspuns:

Asta devine o problema generala.Cunosc multi(inclusiv eu)carora li s-a intamplat asa la mess cu adaugatul noilor contacte.Nu i se intampla numai ei, asta e sigur

| JusTPauL explică (pentru Anaisssss):

Pay in ultimile 5 luni de zile nu a mai adaugat nici un id pe id-ul vechi.

| Sill17 a răspuns:

Buna happy A adaugat prea multe persoane dintr-o data si de aceea, din cauza asta. Exact la fel mi s-a intamplat si mie zilele astea. Dar si-a revenit happy Tebuie sa mai astepte cam vreo doua zile pana mai poate adaugawinking
P.S. Spune-i sa nu mai bage multi dintr-o data. Ca iar i se va bloca happy

Sper ca te-am ajutathee hee

| JusTPauL explică (pentru Sill17):

Pay nu cred ca asta ar fi problema, asta cu multe id-uri odata mi s-a intamplat si mie.
Pe id-ul vechi 5 luni nu a mai bagat nici un id iar pe cel nou doar 3 id-uri a bagat si a inceput sa ii faca tot la fel ca pe cel vechi.

| Sill17 a răspuns:

Pai atunci are prea multecererei neconfirmate. Acolo la Adress book cu Request Pending :d

| JusTPauL explică (pentru Sill17):

Pay acolo la Adress book cica ii intra toata id-urile care o baga altii in lista lor. Foarte aiurea.

| Sill17 a răspuns:

In Adress Book ii intra id care le baga ea. Si care altii nu i-au dat accept happy

| JusTPauL explică (pentru Sill17):

Pay nu stiu, dar a zis ca atunci cand cinevao adauga in lista ei nu-i apare nimic sa dea accept si ca apare id-ul direct acolo jos la adress book.