| Esperança a întrebat:

Mi-am instalat noul YahooMessenger dar cand scriu ceva la status imi ramane acolo memorat. Ce trebuie sa fac ca sa nu mai apara ce am sris pana acum?

6 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Pai poti scrie altceva sau dai click pe sagetuta aia mica de langa locuul unde trebuie sa scrii statusul si dai click pe Clear all My Status Message

| Rozette a răspuns:

Nu poti face nimic decat sa scrii alte mesaje ca mesajele din lista care nu iti plac sa se duca in jos in lista si sa dispara!
Un vot please?

| chelie91ptm a răspuns:

Asa patesti de la mess 11, asa imi ramane si mie. nu ai ce sa faci decat sa modifici statusu cand intri p mess.

| chelie91ptm a răspuns:

Asa patesti de la mess 11, asa imi ramane si mie. nu ai ce sa faci decat sa modifici statusu cand intri p mess.winking

| chelie91ptm a răspuns:

Asa patesti de la mess 11, asa imi ramane si mie. nu ai ce sa faci decat sa modifici statusu cand intri p mess. asta e

| anonim_6689 a răspuns:

Pai ca sa nu iti mai apara poti sterge.si sa scrii altceva.