| Alynwtz a întrebat:

Mi-am instalat windows 7 si as vrea sa-mi instalez windows xp dar nu ma lasa sa-l instalez as dori va rog sa imi spuneti ce as putea face

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Tre sa stergi windowsul 7!

| Alëxąndŕą a răspuns:

Pei depinde deci ori te duci dupa licenta ori it ei ceva piratat incearca sa-ti ei piratat daca nu ai bani eu am licenta a si Windows 7 nici mie nuprea im place cred ca im iau vista sau xp-u

| mihaelac a răspuns:

Cauta acel compatibility mode, Windows 7 prezinta dreptul de downgrade pentru XP.

| lca a răspuns:

Nu asculta sfatul lui BritneyFan, persoana care sa abereze mai mult rar am intalnit. Ce inseamna ca 'nu te lasa'? Fii putin mai explicit.

| Alynwtz explică:

Cum?

| Alynwtz explică:

Nu mi-l buteaza si daca bag windosu xp nu imi apare acolo pe dextop sa-l instalez

| Alynwtz explică:

Ajutati-ma va rog mult

| Uncensored a răspuns:

Frate, aveai genuine bun pentru 7?