| Frigg a întrebat:

Mi-am instalat yahoo messenger 11 si am observat ca spre deosebire de celelalte versiuni anterioare acesta iti salveaza arhiva pe net (mai exact pe mail). Si de asemenea am observat ca nu mai este stocata pe 24 ore (precum era la yahoo messenger 8 spre exemplu). Si acum este francturata din 7 in 7 minute. Are cineva idee cum as putea schimba sa fie ca la yahoo messenger 8 si sa fie stocata pe 24 ore?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Yahoo messenger 11 iti salveaza arhiva indiferent de durata, si-o poti vizualiza din alt loc daca folosesti tot mess 11, deci nu prea reprezinta o problema asta happy

| Frigg explică:

Stiu faptul ca y! m 11 iti salveaza arhiva indiferent de durata. Dar este fracturata din 7 in 7 minute! Citeste antent intrebarea mea! Presupunand ca pot o conversatie pe yahoo messenger 11 timp de 10 ore, acele 10 ore vor fi impartite in mii de bucatele (din 7 in 7 minute cate o bucata) si tot asa. Cum fac sa nu mai faca treaba asta? Sa fie ca la yahoo messenger 8 sa o imparta pe 24 ore si nu pe 7 minute?