| StarMagda a întrebat:

Mi-am luat un joc dar nu merge pentru ca l-am instalat prost si nu reusesc sub nicio forma sa il dezinstalez.(am windows 7 si stiu ca se dezinstaleaza prin control panel, programes dar nu il gasesc ca sa il dezinstalez, nu este in calculator dar in acelasi timp imi arata atunci cand bag cd-ul ca este instalat dar nu stiu unde)asa ca am 2 variante:1.sa reusesc sa il dezinstalez(cea ce nu mai am rabdare cautand jocul peste tot, in toate partitiile, ma doare capul)ori sa il mai cumpar o data, acelasi joc. Dar o sa mearga? Adica daca este exact acelasi joc dar alt cd o sa mearga? Sau o sa "isi dea seama "calcultorul ca este acelesi joc si o sa zica, ca este instalat chiar daca este alt cd? Deci, ma puteti ajuta intr-un fel? Mai ales ca sunt cam disperata din cauza ca am asteptat sa joc acest joc de vreo 3 ani iar acum nu merge.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Citeste intai asta: http://windows.microsoft.com/......-questions si daca nu merge da jos programul asta: http://www.deeasoft.com/......grame.html