| alexgeo000 a întrebat:

Am si eu o problema la calculator, am instalat un joc si pe langa asta mi-a instalat niste programe noi care nu are legatura cu jocul respectiv, si nu pot sa le dezinstalez ca nu exista in control panel si se afiseaza cand aprind calculatorul.Va rog ajutati-ma

8 răspunsuri:
| DragoStefaN a răspuns:

Nici un joc original nu iti va instala alte programe care nu ii trebuie.

Tu ai luat unul piratat si de-aia. Asta e invatare de minte!

Reinstaleaza Windows-ul si ai scapat de ele.

| alexgeo000 explică (pentru doctorandus):

Pai si ie bun programu asta adica sterge toti virusi?

| doctorandus a răspuns (pentru alexgeo000):

Niciun program nu sterge toti virusii, dar da, e bun.

| DryIce a răspuns:

Avea trojan in el jocul. Nu era clean. Fk it, eu am luat un trojan dintr-un film avi (single file). Asta e pirateria ce sa-i faci. Nu risti nu castigi.

| doctorandus a răspuns (pentru DryIce):

Ala nu era avi, era exe.

| DryIce a răspuns (pentru doctorandus):

Ba era avi nu-s nebun. Iti zic de unde am luat sigur mai e inca. Cauta pe www.torrensz.com da cu "t" scriu asa sa nu apara rahatu cu pirateria de avertisment. Si acolo cauta walking dead sezonu 6 orice episod, toate sunt avi sau mp4 niciunul nu e exe. Nu-s nebun stiu ce iau de pe net ma uit. Faza e ca a fost surpriza si pentru mine ca nu era exe.

| KillaNoFilla a răspuns:

Daca e in chineza, nu mai poti scapa de el doar cu instalare windows.