| anghelbogdan a întrebat:

Mi-am uitat parola de la un id de mess, si imi trebuie neaparat sa stiu parola va rog ajutati-ma daca nu vreti sa imi spuneti un program sau un site macar voi sa o aflati si sa mi-o spuneti va rog:bogdan_4ever_02

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Imi pare rau ca te dezamagesc, dar programe de spart parola nu exista.
Cum ai Messengerul inchis, dai click acolo jos la Forgot my password Yahoo Messenger, si ti se va deschide un site, la care iti va cere sa completezi corect cu raspunsurile intrebarilor pe care le-ai pus atunci cand ti-ai facut id-ul.
Daca e totul ok, vei putea intra inapoi pe id dupa 24 de ore.

Toate cele bune!happy
Ps.Ai facut o greseala ca ti-ai publicat id-ul.
Cred ca stii si de ce.

1 răspuns:
| elena a răspuns:

Mai, ieseanule, se poate asa ceva, sa uiti Id-ul de pe mess?
De ce nu l-ai notat pe un carnetel sau pe telefonul mobil, nu era mult mai simplu?
Acum sincer sa-ti spun si foarte serios, nu cunosc asemenea program, oare chiar exista asa ceva?