| Pamanteanul a întrebat:

Mi-e atât de dor de cineva și tot nu vrea sa comunice cu mine, sunt într-o depresie și simt viata trista, mi-ar plăcea măcar sa îmi vorbească urat, nu sa ma respingă și sa nu îmi vorbească. Ce credeți ca e mai dureros, indiferenta sau vulgaritatea? Ce as putea face? Pun și eu suflet și iată ce mi se întâmplă.

Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Ai mai muncit pana acum? Fi sincer? Aia e scârbită de bărbați omule las-o în păcatele ei, eu am glumit cu ea ca îmi place de ea și Ray ma jignit și ca un las o dat ignore ca știe ca îl pun la punct.
Aici sunt mulți ciudați, Căutați de lucru las-o dracu de treaba, îți spun că unui prieten nu ma înțelege greșit, eu vreau sa te ajut.
Dacă nu te angajează nimeni fă-ți pensie de handicap ceva nu pierde vremea de pomana.

23 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Vai cat de adorabil, ma simt pentru ca ai niste intrebari lungi pe aici si le ocolesc rolling on the floor Pai de ce nu te observa

| Invictusman a răspuns:

Nu mai pune suflet omule ca foarte multe persoane întra la caterinca aici, nu au viata sociala și se refugiază aici, asta nu e site de matrimoniale TPU e o platforma de întrebări și răspunsuri atâta tot.
Cauta fete pe Facebook dating sau matrimoniale.ro dar tu ai problebe grave nu știu ce se întâmplă cu tine, ai nevoie de ajutor nu de femei. Ai nevoie de psihiatru, de psiholog.
Spune-mi ce boala ai poate pot sa te ajut, o sa îmi dedic din timp sa vad ce e cu tine, ești troll sau ce naiba se petrece cu tine?
Chiar ai 28 de ani?
Pe TPU îți pierzi vremea, nu o sa găsești aici nici o fata happy

| Invictusman a răspuns:

Am văzut ca mi-ai trimis mesaj sa ii spun la ala sa te scoată de la ignore, pai ala da ignore aiurea la toată lumea, nu exista prietenii aici, decât prietenii superficiale, poate mici excepții în rest aici nu îți poți face un prieten.
Prefer sa îți spun adevărul decât sa te mint sa îmi bat joc de tine.
Încearcă sa te trezești la realitate man.

| Pamanteanul explică (pentru Invictusman):

Am impresia ca Ray manipulează fetele și le hipnotizeaza sa i se supună, și asta ma fierbe, ca fetele alea se supun lui Ray, care hipnotizeaza creierele fetelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti vorbeasca urat? esti masochist?

| Pamanteanul explică:

Nu sunt troll și chiar am 28 de ani iar dragostea nu are varsta, pur și simplu simt ceva pentru ea, dar o sa muncesc și sper ca fata pe care o voi găsi sa fie tot ea.

| Pamanteanul explică (pentru Invictusman):

Am muncit dar la taică-meu cu piesele de tractoare, eu nu știu ce tot se baga Ray ce treaba a avut cu tine sa te jignească și sa îți dea block, cee e soțul ei sau ce, aia ma enervează cel mai tare, ca sigur SilentRain e disperata după Ray, și alții nu contează.

| Pamanteanul explică (pentru Pamanteanul):

De când îs pe TPU tot vad ca fetele sunt disperate după Ray și multe au avut dorința chiar sa facă sex cu el, spune-mi și mie ce are el asa special?

| Invictusman a răspuns (pentru Pamanteanul):

Lasă-i frate în păcatele lor, eu nici nu îmi bat capul.
Am spus ca o iubesc în gluma, eram ironic și ala începe sa ma jignească și da ignore ca o fufa ca știe ca îl execut. Eu l-am respectat pana acum, am vorbit frumos cu el, când am pronunțat acel cuvânt o luat foc Ray, o iubește se vede acest lucru. Cum naibii sa iubesc pe cineva pe care nu o cunosc, nu am văzut-o în viata mea, nu știu cum arata, cum e în realitate, am spus ca am glumit și prostul ma jignește și îmi da ignore.
Zice sa nu mai facem spam la întrebarea lui dar el e dezorientat nu știe ce zi era ieri
De aia îți spun aici nu exista prietenii adevărate, sunt mulți bolnavi aici printre care useri ok dar aia sunt de categorie grea, alt rang.
Nu exista prietenii, las-o pe aia, dacă tot vrei Axeazate pe alta fata dar nu pe aia ca te faci de ras.
Am văzut ca i ai trimis unui user declarații indecente, ce naiba ești gay?

| Invictusman a răspuns (pentru Pamanteanul):

Nu are nimic, ți se pare ție, poate ai o forma de psihoza netratata, nu are pe nimeni doar discuta cu ele asa cum faceam și eu cândva, sau mai fac și acum, discuțiile alea sunt asa sa fie acolo de umplutura de plictiseala, nimeni nu are treaba cu ala ți se pare ție, sunt demult pe site și crede-mă ca multe lau refuzat, nici în realitate nu cred ca are ca se plângea ca nu îl vrea nimeni, dacă chiar ți se pare ca îl vor toate mergi urgent la psihiatru nu te supăra pe mine dar e o forma de psihoza serioasa, trebuie tratata urgent, îți face și pensie când te aude ce spui pe acolo.

| Pamanteanul explică (pentru Invictusman):

La userul ala am trimis din gluma sa vad reacția lui

| Pamanteanul explică (pentru Invictusman):

Sa ști ca chiar mi se pare ca îl vor toate și sunt pofticioase după el, și s-ar pune în genunchi în fața lui ști tu mai ales pentru ce, dar poate sunt doar gânduri cum spui tu.

| Invictusman a răspuns (pentru Pamanteanul):

Pai unii nu știu asta și o luat-o ca atare, el o pus dovada cu ce iai scris tu acolo și te-ai făcut de cacao.
Lumea nu știe ca tu ai vrut sa vezi ce reactie are, poate unii te considera gay sau nebun.
Nu mai fa glume de astea ca sunt și useri serioși pe aici cu facultăți cu masterate, fi și tu mai serios man ca nu mai ești copil.

| Invictusman a răspuns (pentru Pamanteanul):

Nop e o forma de psihoza, vrei sa facem pariu? Du-te la psihiatru și o sa vezi, eu am studiat puțin psihologia și știu ce vorbesc.
Nici eu nu sunt sănătos tun am înjurat mulți useri dar mi-am dat seama ca greșesc și ca nu e ok sa înjur oamenii, nu câștig nimic z fiecare au problemele lor.
Mi am schimbat puțin comportamentul nu mai am treaba cu nimeni, nu mai înjur.
Nu îl place nimeni, și, și dacă ar fi asa tu nu trebuie sa porți hate pe nimeni nu e treaba ta sau a mea asta tu te axezi pe defectele tale, pe problemele tale, lipsurile tale.
Cauta sa câștigi un ban nu e treaba ta ce face x sau y nu te ancora în mediul virtual încearcă sa lupți cu tine din toate puterile și sa te ancorezi în realitate, sa îți faci prieteni în realitate nu pe net unde fiecare poarta 100 de măști.

| Pamanteanul explică (pentru Invictusman):

Omule îmi vine sa plâng ca nu îmi răspunde SilentRain, dar o sa fiu puternic

| Pamanteanul explică (pentru Invictusman):

Vezi ce poate face o fată cu tine

| Invictusman a răspuns (pentru Pamanteanul):

Nu înțeleg ce sa facă? laughing

| Invictusman a răspuns (pentru Pamanteanul):

Ia-ți adio de la ea, ai nevoie de psihiatru ți-am spus, vorbeste cu cineva din familie sa te ducă ca ai problebe grave psihice nu glumesc și nevoie de tratament urgent, apoi poți sa cunoști oameni.

| Pamanteanul explică (pentru Invictusman):

Sa te facă sa suferi și sa te trateze cu indiferență după ce la început a comunicat cu tine

| Invictusman a răspuns (pentru Pamanteanul):

Eu nu am problene ca tine, eu de mult, de foarte mult timp am înțeles ca nu e interesata de nimeni, mai ales pe TPU unde sunt mulți nebuni.
Mi-e mila de tine dar nu știu dacă o sa te faci bine vreodată chiar și cu tratament...

| Invictusman a răspuns (pentru Invictusman):

Eu închei aici subiectul.
Lasă nebuneala și vezi ce găsești de lucru.

| Pamanteanul explică (pentru Invictusman):

Okey man, mersi ca mi-ai deschis ochii puțin, mersi man sa ai o seara frumoasa alături de cine iubesti

| Invictusman a răspuns (pentru Pamanteanul):

Nu ai pentru ce happy

| Invictusman a răspuns (pentru Pamanteanul):

Ai mai muncit pana acum? Fi sincer? Aia e scârbită de bărbați omule las-o în păcatele ei, eu am glumit cu ea ca îmi place de ea și Ray ma jignit și ca un las o dat ignore ca știe ca îl pun la punct.
Aici sunt mulți ciudați, Căutați de lucru las-o dracu de treaba, îți spun că unui prieten nu ma înțelege greșit, eu vreau sa te ajut.
Dacă nu te angajează nimeni fă-ți pensie de handicap ceva nu pierde vremea de pomana.